E36D500LLN183MA67U
MFR.Part #
E36D500LLN183MA67U
JLCPCB Part #
C3814695
Package
Bolt,D35xL67mm
Description
-40℃~+85℃ 12.7mm 18000uF 2000hrs@85℃ 22.8mΩ@120Hz 35mm 5.4A@120Hz 50V 67mm ±20% Bolt,D35xL67mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS