E32D350HPN223MA67U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E32D350HPN223MA67U
JLCPCB Part #
C6028354
Package
Bolt,D35xL67mm
Description
-40℃~+105℃ 12.7mm 21.6mΩ@120Hz 22000uF 35V 35mm 67mm 9.4A@120Hz ±20% 螺栓,D35xL67mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS