EKYA500ETD560MF11D
MFR.Part #
EKYA500ETD560MF11D
JLCPCB Part #
C2972631
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 2.5mm 295mA@100kHz 5000hrs@105℃ 50V 56uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS