E36D251LPN561TA67U
MFR.Part #
E36D251LPN561TA67U
JLCPCB Part #
C3815917
Package
Bolt,D35xL67mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 12.7mm 2000hrs@85℃ 250V 35mm 560uF 67mm 螺栓,D35xL67mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS