E37X421CPN103MEM9U
MFR.Part #
E37X421CPN103MEM9U
JLCPCB Part #
C3812972
Package
Bolt,D76.2xL220mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 11mΩ@120Hz 15000hrs@85℃ 220mm 26.8A@120Hz 31.8mm 420V 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL220mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS