E36D351HLN103MED0U
MFR.Part #
E36D351HLN103MED0U
JLCPCB Part #
C3815759
Package
Bolt,D76.2xL130mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 130mm 2000hrs@85℃ 31.75mm 350V 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL130mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS