E37F421CPN123MEM9U
MFR.Part #
E37F421CPN123MEM9U
JLCPCB Part #
C3814212
Package
Bolt,D76.2xL220mm
Description
-40℃~+85℃ 12000uF 220mm 31.7A@120Hz 31.8mm 420V 5000hrs@85℃ 76.2mm 8mΩ@120Hz ±20% 螺栓,D76.2xL220mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS