DPPM10D15K-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
DPPM10D15K-F
JLCPCB Part #
C3807427
Package
Plugin,P=21mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5nF 450V、1kV ±10% 插件,P=21mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS