715P33396LA3
MFR.Part #
715P33396LA3
JLCPCB Part #
C3803426
Package
Plugin,P=26.2mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、600V 33nF ±10% 插件,P=26.2mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS