CGS772T200X5L
MFR.Part #
CGS772T200X5L
JLCPCB Part #
C2622553
Package
Bolt,D76.2xL142.88mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 142.88mm 15A@120Hz 18mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 200V 76.2mm 7700uF 螺栓,D76.2xL142.88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS