942C16P33K-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
942C16P33K-F
JLCPCB Part #
C3803103
Package
Plugin,D28.5xL46mm
Description
-55℃~+105℃ 330nF 460V、1.6kV ±10% 插件,D28.5xL46mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS