381LX222M063H022
MFR.Part #
381LX222M063H022
JLCPCB Part #
C6387245
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2200uF 22mm 3000hrs@105℃ 30mm 63V ±20% Plugin,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS