953BQW4P5KSF-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
953BQW4P5KSF-F
JLCPCB Part #
C3783989
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+85℃ 250V 4.5uF ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS