940C30S68K-F
MFR.Part #
940C30S68K-F
JLCPCB Part #
C3780804
Package
Plugin,D19xL46mm
Description
-55℃~+105℃ 500V、3kV 68nF ±10% 插件,D19xL46mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS