NJM79L12SU3-TE1
MFR.Part #
NJM79L12SU3-TE1
JLCPCB Part #
C3750294
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1 1.6V@(100mA) 100mA 12V 290uV 3.5mA 30V 67dB@(120Hz) Fixed Negative Over Current Protection、Thermal Shutdown SOT-89-3 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS