NJM2871BF33-TE1
MFR.Part #
NJM2871BF33-TE1
JLCPCB Part #
C3747589
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃ 1 100mV@(60mA) 120uA 14V 150mA 3.3V 30uVrms 75dB@(1kHz) Fixed Over Temperature Protection、Enable、Short Circuit Protection Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS