MAX8510EXK33
MFR.Part #
MAX8510EXK33
JLCPCB Part #
C3743802
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 11uVrms 120mA 120mV@(120mA) 3.3V 40uA 6V 78dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Thermal shutdown Positive SC70-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS