RVT1V471M1010
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
RVT1V471M1010
JLCPCB Part #
C432451
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 10mm 286mA@120Hz 35V 470uF ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS