E92F451VND821MA80U
MFR.Part #
E92F451VND821MA80U
JLCPCB Part #
C3724879
Package
Plugin,D35xL82.5mm
Description
-25℃~+85℃ 22.5mm 35mm 450V 5.9A@120Hz 5000hrs@85℃ 82.5mm 820uF 88mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL82.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS