SLPX183M010C3P3
MFR.Part #
SLPX183M010C3P3
JLCPCB Part #
C3722234
Package
Plugin,D25xL3mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 10mm 18000uF 25mm 3.08A@120Hz 3000hrs@85℃ 3mm 41mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL3mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS