SLPX221M400C3P3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SLPX221M400C3P3
JLCPCB Part #
C3721246
Package
Plugin,D25xL3mm
Description
-25℃~+85℃ 1.54A@120Hz 10mm 220uF 25mm 3000hrs@85℃ 3mm 400V 900mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL3mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS