ESD3V3S1B-02LSE6327XTSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
ESD3V3S1B-02LSE6327XTSA1
JLCPCB Part #
C3710310
Package
0201
Description
-40℃~+125℃ 1 14pF 3.3V 50nA 6.8V 8A@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS 0201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS