1.5KE27CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
1.5KE27CA-TP
JLCPCB Part #
C3700086
Package
DO-201AE
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 23.1V 25.7V 37.5V 40.5A 5uA Bidirectional TVS DO-201AE ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS