EFM32TG11B120F128GQ48-B
MFR.Part #
EFM32TG11B120F128GQ48-B
JLCPCB Part #
C430103
Package
QFP-48(7x7)
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~3.8V 128KB 12bit 12bit 32 Bit 32KB 37 48MHz ARM Cortex-M0+ Built-in FLASH QFP-48(7x7) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS