EFM32G210F128G-E-QFN32
Extended
Manufacturer
SKYWORKS/SILICON LABS
MFR.Part #
EFM32G210F128G-E-QFN32
JLCPCB Part #
C430019
Package
QFN-32-EP(6x6)
Description
-40℃~+85℃ 1.98V~3.8V 128KB 12bit 12bit 16KB 24 32 Bit 32MHz ARM Cortex-M3 Built-in FLASH QFN-32-EP(6x6) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS