ACS758ECB-200U-PSF-T
Extended
Manufacturer
Allegro MicroSystems, LLC
MFR.Part #
ACS758ECB-200U-PSF-T
JLCPCB Part #
C3684340
Package
CB-5
Description
-40℃~+85℃ 200A 20mV/A 3V~5.5V CB-5 Current Sensors ROHS