TLI4971A025T5UE0001XUMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
TLI4971A025T5UE0001XUMA1
JLCPCB Part #
C3684137
Package
TISON-8
Description
-40℃~+105℃ 240kHz 25A 3.1V~3.5V 3500Vrms 48mV/A TISON-8 Current Sensors ROHS