IPP139N08N3G
MFR.Part #
IPP139N08N3G
JLCPCB Part #
C3278783
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 1.73nF@40V 13.9mΩ@45A,10V 25nC@10V 3.5V@33uA 45A 79W 80V TO-220-3 MOSFETs ROHS