MCS1803GS-10-Z
MFR.Part #
MCS1803GS-10-Z
JLCPCB Part #
C3684116
Description
-40℃~+125℃ 0.9mΩ 100kHz 200mV/A 2200Vrms 4.5V~5.5V 5us ±10A SOIC-8 Current Sensors ROHS