MCS1802GS-10-Z
MFR.Part #
MCS1802GS-10-Z
JLCPCB Part #
C3684428
Description
-40℃~+125℃ 0.9mΩ 100kHz 132mV/A 2200Vrms 3V~3.6V 5us Support ±10A SOIC-8 Current Sensors ROHS