LM4050AIX3-3.3-T
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
LM4050AIX3-3.3-T
JLCPCB Part #
C3680620
Package
SC-70-3
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 15mA 3.3V 50ppm/℃ 50uVrms Fixed Parallel ±0.1% SC-70-3 Voltage Reference ROHS