MAX6043BAUT33#G16
MFR.Part #
MAX6043BAUT33#G16
JLCPCB Part #
C3680124
Package
SOT-6
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 10mA 25ppm/℃ 3.3V 5.3V~40V 650uA 9.5uVrms Fixed Series ±0.1% SOT-6 Voltage Reference ROHS