MAX6414UK16+T
MFR.Part #
MAX6414UK16+T
JLCPCB Part #
C5328758
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+125℃ 1 1.575V 1.6V~5V 1.7uA 275us Active Low No Open Drain Voltage Monitor Yes SOT-23-5 Supervisor and Reset ICs ROHS