FD50-24S24B3C
Extended
Manufacturer
AIPULNION(Guangzhou Aipu Elec Tech)
MFR.Part #
FD50-24S24B3C
JLCPCB Part #
C428109
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 100mVp-p 18V~36V 2.08A 24V 25.4mm 2mA 350kHz 50.8mm 500uF 50W 9.5mm 90% Short Circuit Protection 插件 Isolated Power Modules ROHS