FD30-18S05B3C
Extended
Manufacturer
AIPULNION(Guangzhou Aipu Elec Tech)
MFR.Part #
FD30-18S05B3C
JLCPCB Part #
C428094
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10000uF 100mVp-p 25.4mm 30W 350kHz 50.8mm 5V 6A 9.5mm 90% 9V~36V Under Voltage Protection DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS