KW3-24S15ER3
MFR.Part #
KW3-24S15ER3
JLCPCB Part #
C18723736
Package
SIP,22x9.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 12mm 15V 200mA 22mm 3W 5mA 84% 9.5mm 9V~36V 稳压型 SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS