FD15-18S3V3A3C
MFR.Part #
FD15-18S3V3A3C
JLCPCB Part #
C428066
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10000uF 15W 3.3V 350kHz 4A 50mVp-p 88% 9V~36V Under Voltage Protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS