UD6-18D15A1
Extended
Manufacturer
AIPULNION(Guangzhou Aipu Elec Tech)
MFR.Part #
UD6-18D15A1
JLCPCB Part #
C232075
Package
Plugin
Description
2 6W 88% 9V~36V ±15V ±200mA 插件 Isolated Power Modules ROHS