IRS2007MTRPBFXUMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IRS2007MTRPBFXUMA1
JLCPCB Part #
C3655703
Package
MLPQ-14(4x4)
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 10V~20V 2 290mA 30ns 600mA 70ns Half-Bridge IGBT、MOSFET MLPQ-14(4x4) Gate Drivers ROHS