IRS2008MPBFAUMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IRS2008MPBFAUMA1
JLCPCB Part #
C1854954
Package
MLPQ-14(4x4)
Description
-40℃~+125℃ 1 10V~20V 290mA 300uA 30ns 600mA 70ns Half-Bridge IGBT、MOSFET Under Voltage Protection MLPQ-14(4x4) Gate Drivers ROHS