TC0350F9101T5E
MFR.Part #
TC0350F9101T5E
JLCPCB Part #
C425638
Description
-55℃~+155℃ 167mW 75V 9.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS