PS05W3J0120T5E
MFR.Part #
PS05W3J0120T5E
JLCPCB Part #
C2785422
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 150V 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS