TC0550F7501T5E
MFR.Part #
TC0550F7501T5E
JLCPCB Part #
C425576
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS