TC0650F2493T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
TC0650F2493T5E
JLCPCB Part #
C425555
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 249kΩ 333mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS