NS06W4J0395T5E
MFR.Part #
NS06W4J0395T5E
JLCPCB Part #
C2783519
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.9MΩ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS