TC0525F1653T5E
MFR.Part #
TC0525F1653T5E
JLCPCB Part #
C425514
Description
-55℃~+155℃ 150V 165kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS