0201WMJ0332TEE
MFR.Part #
0201WMJ0332TEE
JLCPCB Part #
C270318
Description
-55℃~+155℃ 25V 3.3kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS