TC0525F2433T5E
MFR.Part #
TC0525F2433T5E
JLCPCB Part #
C425511
Description
-55℃~+155℃ 150V 243kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS