HV121WF3013T4E
MFR.Part #
HV121WF3013T4E
JLCPCB Part #
C2779453
Description
-55℃~+155℃ 1W 301kΩ 3kV Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS