TC0550D3481T5E
MFR.Part #
TC0550D3481T5E
JLCPCB Part #
C425497
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 3.48kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS